U nás je krásně  www.ulisku.cz

Levné ubytování Jižní Čechy

Levné ubytování Český Krumlov                Levné ubytování České Budějovice           vzdálenost od Č.K. 12km a od Č.B. 18km

V našem pensionu můžete strávit aktivní prodloužené víkendy i týdenní dovolené v rodinném prostředí. Pension se nachází v klidném zátiší Blanského lesa „na samotě“ a nabízí dokonalý odpočinek od městského ruchu v neporušené přírodě. V nedalekém okolí lze navštívit mnoho přírodních i kulturních památek – Kleť, Dívčí Kámen, Český Krumlov (UNESCO), České Budějovice, Hluboká, Rožmberk, Holašovice atd… Na přání našich hostů pořádáme také oslavy a firemní večírky. Nabízíme lahodnou domácí kuchyni a přátelskou atmosféru rodinného pensionu. Přijeďte strávit příjemnou dovolenou či jen víkend do srdce jižních Čech.

Pension Vám nabízí ubytování ve čtyřech pokojích různé velikosti s možností přistýlek. Veškeré pokoje jsou nově vybavené a nabízí pohodlné ubytování bez jakýchkoli geopatogeních zón. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, možnost připojení televize a WIFI internet zdarma.